Akce / Czech team 96 odehrál první oficiální hokejové utkání

Fotbaloví internacionálové Czech team 96 odehráli první oficiální hokejové utkání proti výběru amatérských hokejstů HC Monaco v čele s Honzou Kollerem

Tipsport Arena, Sdružení Czech Team 96 odehrálo své první oficiální hokejové utkání proti výběru HC Monaco v Tipsport Areně v Praze. Fotbaloví internacionálové mají svůj vlastní národní hokejový tým, který reprezentují fotbalová jména jako Koller, Šmicer, Hašek, Kuka, Poborský, Kubík, Černý (bývalá opora Slavie), Vidlička (ligový hráč Sparty a Jablonce), Vízek, Jarošík, Siegl, Chovanec, Beránek a pravidelně sehrávají přátelská utkání. Tentokrát se však střetli s výběrem HC Monaca, které přijelo do Prahy odehrát čtyři hokejové zápasy, ve kterém je hlavní hvězdou náš fotbalový kanonýr Jan Koller, který se spoluúčastnil na organizaci zápasu. „Zápas se povedl a všichni kluci jsou nadšeni, atmosféra i tempo zápasu bylo super. Už jsme tady byli před 4 lety a všem se to líbilo, tak jsme to zopakovali.“ dodává Honza Koller, který výjimečně nastoupil proti Czech teamu 96 z důvodu pravidelného hraní za tým HC Monaco.

Pavel Kuka, který je  zakladatelem a hlavním organizátorem týmu Czech Team 96 je ze zápasu nadšen. „ Krásně jsme si zahráli, Honza Koller pozval na naše první oficiální utkání velice těžkého a důstojného soupeře, a i když jsme prohráli 7:11, tak to bylo pro všechny zúčastněné úžasný zážitek a setkání.“ Pavel Kuka je na ledě v roli brankáře a když proti němu najížděl obrovský Honza Koller nebylo moc času na přemýšlení. „ Především je potřeba včas ujet z brány.“ směje se bývalý fotbalový reprezentant.

„Nejspolehlivější oporou Czech teamu 96 je Ladislav Vízek, který předvádí stabilní výkony v pozici obránce a taky Jaroslav Černý vynikající bývalá opora Slavie a Jirka Novotný i s naprosto nečitelným Vladimírem Šmicrem.  Bohužel však bylo cítit, že nám čitelně chyběly opory týmu Luboš Kubík a Miroslav Kadlec a taky naše největší opora a to Honza Koller, který hrál tentokrát výjimečně na druhé straně“ ohodnotil výkony spoluhráčů zakladatel Czech teamu 96 Pavel Kuka.

V prosinci se můžete těšit na druhé oficiální hokejové utkání fotbalových reprezentantů, které by už mělo být přístupné pro diváky. Pro aktuální informace sledujte náš web a Czech Team 96.

IMG_5876 IMG_5279

 

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole