Akce / INNEX Cup, UniCredit Bank Golf Tour 2017

INNEX CUP, 3.turnaj v rámci naší letošní charitativní UniCredit Bank Česká republika Golf Tour 2017 se konal v útulné atmosféře v resortu Loreta Golf Club Pyšely!

O občerstvení se v průběhu hry postarali naši pozorní partneři. INNEX lounge, který se prezentoval svým tradičním skvěle nachlazený a namíchaným aperolem spritz s pohodlným posezením!
VINAŘSTVÍ JAKUBÍK a.s. přijelo ozdobit turnaj degustačním stánkem, kde si skoro nikdo nenechal ujít košt moravského vína.
Na vložených soutěžích hole ine one se hrálo o luxusní auto Škoda Kodiaq od společnosti Auto Brejla​ a o 30 000 kč od společnosti R.P. Invest, která se taktéž postarala o osvěžení kvalitním prossecem! Společnost BEMEX BOOT s.r.o. lákala domacími napečenými dobrotami!
O květiny se postaralo Květinářství Černý Tulipán
Proběhla tombola o dvě zpáteční letenky společnosti Czech Airlineskamkoliv po Evropě a o podepsaný reprezentační dres Karla Poborského.Na konci byl vyhlášen celkový vítěz turnaje na rány „stableford brutto body“ , který byl odměněn zlatým týčkem s diamantem od společnosti Lucy Diamonds a limitovanou edicí vína k 20.letému výročí od finále ME 1996 v Anglii! Vítězové obou kategorií si odvezli exkluzivní kávovary Nespresso.
Turnaj byl ukončen menší oslavou kulatých narozenin Pavel Pravda, kterému přejeme dodatečně ještě jednou Všechno Nejlepší a hlavně pevné zdraví! :)
Děkujeme všem za skvělou sportovní atmosféru a přátelskou podporu.

Video z turnaje ke shlédnutí zde. Děkujeme 2Score za zpracování videa!