Akce / Setkání legend 2015

25. 5. 2015  proběhne první oficiální mezinárodní utkání Česká republika a Německo. Setkání legend 2015 je naše první oficiální mezinárodní utkání Česká republika a Německo hráčů nad 35 let, které by se mělo stát vrcholem fotbalové sezóny 2014/2015 a zároveň připomenutím finálového zápasu ME 1996 v Anglii. To bylo naposledy, kdy se tyhle dva týmy potkaly a změřily svoje síly. Můžeme se těšit na skutečné legendy fotbalového světa a nezapomenutelnou show, která bude v moderátorské režii Leoše Mareše. Utkání se po dohodě s Lotharem Mattheusem, bývalým vynikajícím světovým hráčem, německým reprezentantem a současným prezidentem německého týmu „Deutsche Fussball Legenden“, uskuteční 25. 5. 2015 v Praze na stadionu v Edenu.

Tento tým se skládá z bývalých mistrů světa roku 1990 v Itálii a mistrů Evropy z roku 1996 v Anglii z památného finále s našimi reprezentanty ve Wembley. Podrobné informace o německém týmu jsou k nalezení na www.deutsche-fussball-legenden.de. Cílem založení německého týmu legend je velmi podobný, jako to je u Sdružení Czech Team96. Generovat peníze na charitu, využít svého marketingového potenciálu a jména ve fotbalovém světě, prostřednictvím pořádání fotbalových benefičních utkání. Německý tým má za sebou již řadu úspěšných událostí a jsou neustále otevření novým výzvám. V minulosti absolvovali již mnoho mezistátních utkání a sportovních akcí, které jsou vždy přenášeny živým televizním přenosem a prezentují se obrovskou diváckou kulisou

Právě účast Josefa Masopusta spolu s Pavlem Nedvědem a Lotharem Matthäusem, kteří by měli utkání zahájit čestným výkopem, je neopakovatelné a jedinečné setkání generací a legend, držitelů ocenění zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy.

Hlavním cílem této akce je sportovní, přátelské a společenské setkání na nejvyšší úrovni, na které se budou obě strany snažit maximálně využít svého marketingového potenciálu pro charitativní účely. I v dnešním evropském seskupení národů je tato akce příležitostí pro setkání na nejvyšší politické, kulturní a sportovní úrovni. A zároveň nezapomenutelným zážitkem a přátelským setkáním všech fotbalových fanoušků obou zemí.

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole