Akce / Start UniCredit Bank Golf Tour 2017 – Pioneer Investments Cup

Generálním partnerem letošní tour je opět UniCredit Bank Česká republika!UniCredit Bank Golf Tour 2017 se prezentuje tento rok dokonce 4 turnaji na nejlepších hřištích v blízkém okolí Prahy!
Děkujeme hlavním partnerům – oficiálnímu dopravci Czech Airlines, společnosti  INNEX, Pioneer Investments , VINPRINT,sázkové kanceláři Tipsport za velkou důvěru!
A samozřejmě stejné díky všem dalším, kteří nás podpořili a stali se součástí našeho projektu – NespressoElit , Lucy Diamonds BEMEX BOOT s.r.o.Partner ElitRp investGENERALIAuto BrejlaVINAŘSTVÍ JAKUBÍK a.s.2ScoreKvětinářství Černý TulipánPrague City GolfAlbatross Golf ResortLoreta Golf Club PyšelyGolf Resort KarlštejnSky Barrandov, RS Credit, Systémy na prezentace Reguli a Europe Assistante!
Pro absolutního vítěze v obou kategoriích, tento rok čeká týdenní plavba na jachtě pro dvě osoby v chorvatském Sukošanu, kterou do soutěže věnuje společnost @BEMEX BOOT s.r.o.

V tropickém v počasí jsme úspěšně zahájili naší charitativní UniCredit Bank Golf Tour 2017 turnajem Pioneer Investments Cup, který se konal v pondělí 29.5. v resortu Prague City Golf na Zbraslavi!
Proběhla taky nově tombola o dvě zpáteční letenky společnosti Czech Airlines kamkoliv po Evropě a byl vyhlášen celkový vítěz na rány, který byl odměněn zlatým golfovým míčkem od společnosti Lucy Diamonds! Pro vítěze byly nachystány kávovary od značky Nespresso, které servírovalo po celou dobu turnaje jejich výbornou kávu. O občerstvení se také postaral INNEX lounge, kde se čepoval aperol spritz! O zásobu vína se postarala společnost VINAŘSTVÍ JAKUBÍK a.s. a o dostatek nealka a výborné domací sladké pečivo společnost BEMEX BOOT s.r.o. Na jamce „hole in one“ se hrálo o luxusní nové auto modelu Škoda Kodiaq od společnosti Auto Brejla, společnost RP Invest se prezentovala vloženou soutěží o 40 000 Kč  a servírovalo prémiové prosseco. Květiny ženám dodalo Květinářství Černý Tulipán.
Podívejte se na malou ochutnávku, a sami se přesvědčte, že opravdu stojí za to být součástí tohoto projektu!

Moc děkujeme všem za podporu a skvělou atmosféru, která u některých ještě pokračovala do večerních hodin.
Gratulujeme všem vítězům!

Kompletní fotodokumentaci naleznete v galerii.

Video z 1.turnaje ke shlédnutí zde.

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky turnaje:

Kontaktujte nás

Jméno *
Přijmení *
E-mail *
Telefon
Zpráva
* povinná pole